09/06/2023

Навчальний онлайн-курс на тему: «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами»

Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в рамках реалізації програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш» створено навчальний онлайн-курс на тему: «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами» (далі – Онлайн-курс).

Онлайн-курс безкоштовний, складається з п’яти коротких уроків і висвітлює головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Після перегляду серій пропонується пройти тест та отримати відповідний сертифікат.
З метою підвищення рівня обізнаності щодо ризиків, пов’язаних із поводженням із вибухонебезпечними предметами, зведення до мінімуму людських жертв та популяризації навчального онлайн-курсу ДСНС пропонується організувати проходження онлайн-курсу здобувачами освіти та педагогічними працівниками. Онлайн-курс із мінної безпеки доступний на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло» за покликанням:
Крім цього, на платформі «ЗРОЗУМІЛО» також розроблено відеоурок для дітей «Обережно: міни», який доступний для перегляду за покликанням: